Pete Souza, officiële fotograaf van het Witte Huis, nam tijdens acht jaar presidentschap bijna 2 miljoen foto’s van Obama en zijn gezin. Nu Obama’s ambtstermijn ten einde loopt selecteerde Souza een reeks van zijn favoriete beelden. Dat Obama een goede president was wisten we al, maar dat hij ook echt een goed mens is bewijzen deze foto’s!
13 april 2009: Obama loopt samen met hond Bo door het Witte Huis
Meer beelden in de galerij!
14 juli 2012: De president houdt een toespraak in de regen. Hij moest normaal eerst nog een aantal interviews geven aan de pers, maar omdat het volk al uren in de regen stond te wachten, sprak hij hen eerst toe.
26 oktober 2012: Obama doet alsof hij vastzit in het web van Spiderman. Nicholas Tamarin (3) vierde halloween in het Witte Huis met zijn vader, een van Obama's medewerkers.
22 februari 2009: Barack en Michelle Obama dansen tijdens een optreden van de band Earth, Wind and Fire op het Governors Ball.
4 december 2015: Obama neemt een selfie met de 11-jarige Jacob Haynes en de 4-jarige James Haynes tijdens het afscheidsfeest van Witte Huis medewerker Heather Foster.
15 november 2012: Obama ontmoet de leden van het Olympisch gymnastenteam. De president stelde aan turnster McKayla Maroney voor om haar 'not impressed'-gezicht vast te leggen op camera.
3 december 2009: Obama geeft conciërge Lawrence Lipscomb een vuistje
30 oktober 2015: Ella Rhodes, het meisje dat leerde kruipen op de vloer van de Oval Office, mocht Halloween komen vieren in het Witte Huis.
18 mei 2015: Obama en Jeremy Bernard doen de ‘Jeremy dance’ tijdens de afscheidsceremonie van secretaris Jeremy.
22 april 2016: Obama ontmoet Prins George en zijn ouders Prins William en Kate Middleton in Londen.
14 juli 2012: De president houdt een toespraak in de regen. Hij moest normaal eerst nog een aantal interviews geven aan de pers, maar omdat het volk al uren in de regen stond te wachten, sprak hij hen eerst toe.
Beelden via de officiële flickr pagina van het Witte Huis