Celebs tonen hun mooiste festivaloutfits op Coachella

door Charlotte Deprez, bewerking Emma Verbeke
coachella_celebs_2019_mc
©Getty Images

Het festival Coachella in Californië is sinds enkele jaren the place to be op het vlak van muziek, maar tegenwoordig ook vooral de plaats om te zien en gezien te worden. Celebs zijn dan ook massaal van de partij.

Bij het populaire muziekfestival Coachella denken we spontaan aan een snikhete woestijn, een prachtig reuzenrad en heel veel knappe en stijlvolle aanwezigen. Alle it-girls van het moment zijn aanwezig op het festival. Actrices, zangeressen, modellen en influencers, ze zakken allemaal af naar Coachella Valley om te feesten en in hun mooiste outfits te paraderen. Het eerste weekend zit er inmiddels op en dus vonden wij dit het perfecte moment om een kleine selectie te maken van de meest opvallendste celebrities (en hun outfits, of course).

1/

Alessandra Ambrosio

Het topmodel koos voor de perfecte Coachella look. Een pak braver dan we doorgaans van het model gewoon zijn.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) le

2/

Xenia Adonts

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par XENIA ADONTS (@xeniaadonts) le

3/

Romee Strijd

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Romee Strijd (@romeestrijd) le

4/

Shay Mitchell

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Shay Mitchell (@shaymitchell) le

5/

Helen Owen

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Helen Owen (@helenowen) le

6/

Gizele Oliveira

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Gizele Oliveira (@giizeleoliveira) le

7/

Bella Thorne

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par BELLA (@bellathorne) le

8/

Oliva Culpo

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Olivia Culpo (@oliviaculpo) le

9/

Winnie Harlow

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) le

10/

Elsa Hosk

 

Voir cette publication sur Instagram

11/

Sara Sampaio

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Sara Sampaio (@sarasampaio) le

12/

Cardi B

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par CARDIVENOM (@iamcardib) le

13/

Katy Perry

De zangeres, die onlangs iedereen verraste met een nieuwe korte, blonde coupe, koos voor een sportieve look.

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par KATY PERRY (@katyperry) le

14/

Kylie Jenner & Travis Scott

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Kylie (@kyliejenner) le

15/

Gigi Hadid

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par Gigi Hadid (@gigihadid) le

16/

Kate Bosworth

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Coachellaaaaa 🌈 Resurrecting my 90’s self except this is a much nicer version c/o Mrs Prada (sorry Contempo Casuals)🌴🦄🌻 @miumiu

Une publication partagée par Kate Bosworth (@katebosworth) le

| | | |
Tags: Celebs, Coachella, Festival, Mode, Outfits.

Elders op het web

Op andere sites van Editions Ventures