Het festival WECANDANCE keert terug voor zijn twaalfde editie tijdens het lange weekend van 15, 16 en 17 augustus 2025. Gedurende drie dagen worden festivalgangers naar jaarlijkse traditie ondergedompeld in music, food & fashion op het strand van Zeebrugge.
WECANDANCE is een festival dat haar bezoekers inspireert om zich uit te dossen. Dit jaar staat het thema ‘Denim Dancers’ centraal, zowel voor de festivalgangers als voor de beleving zelf. Onder de creatieve leiding van Studio Dennis Vanderbroeck heeft het WECANDANCE-team een duidelijke koers gekozen: denim is voor iedereen. Bezoekers worden uitgedaagd om op hun eigen manier creatieve invulling te geven aan hun outfits en de tijdloze, iconische kracht van denim.
Zalando/pers
Deze zomer draait het niet om kortstondige strandtrends: het festival heeft gekozen voor een thema dat generaties, stijlen en subculturen overstijgt. Het vormt de perfecte basis voor een festival als WECANDANCE: denim is voor iedereen, net als het strand.
Of het nu geüpcycled, geruild of zelf gepimpt is, denim verbindt mensen van alle leeftijden en stijlen binnen de diverse WECANDANCE-gemeenschappen.
Pers
Peggy Gou is de eerste naam die bevestigd is voor de lineup van WECANDANCE 2025. Op zondag 17 augustus komt ze terug naar Zeebrugge, na haar optreden op het festival in 2019. Dit wordt haar enige show in België dit jaar en haar eerste performance hier sinds 2023.
Meer info op de website van WECANDANCE.
Lees ook: Agendatip: het elektronische muziekfestival Sónar in Lissabon.