Fans van de verfijnde interieurstijl van Victoria Beckham, zoals te zien in haar Netflix-docu van vorig jaar, kunnen die ingetogen esthetiek vanaf nu in huis halen. Samen met Westwing lanceert de ex-Spice Girl namelijk haar allereerste serviescollectie. 

Het concept achter de collectie heet ‘Serving Style’, een eigentijdse herinterpretatie van wat Beckham zelf fashion for the table noemt. Een leuke dinertafel is voor de voormalige Spice Girl geen kwestie van etiquette, wel van sfeer, verbinding en zorgvuldig gekozen details. Een visie die ze doortrekt in de stuks waarmee ze deze maand bij Westwing debuteert: tafelservies, textiel en decoratieve objecten.

“Thuis spelen zich sommige van de meest betekenisvolle momenten van ons leven af”, aldus Victoria Beckham. “Deze samenwerking voelde als een natuurlijke manier om die wereld te verkennen vanuit dezelfde invalshoek van design, vakmanschap en aandacht voor detail die alles bepaalt wat wij als merk doen.”

Arts & Crafts, maar dan modern

Voor de designtaal liet Beckham zich inspireren door de Britse Arts-and-craftsbeweging uit de negentiende eeuw. Hamerslag-afwerkingen, een strak monochroom palet en organische silhouetten tekenen de collectie. Daarop ent zich de signatuur van Beckham: elegante ketting-motieven en juweel-geïnspireerde accenten die ook terugkomen in haar ready-to-wear en accessoires. Het kleurenpalet blijft ingetogen: tinten wit, zilver en een vleugje donkergroen als accent.

Gallery Preview

“Victoria Beckhams onmiskenbare esthetiek bepaalt al jaren de hedendaagse mode. We zijn er trots op om diezelfde visie nu naar beautiful living te brengen”, licht Westwing-CEO Andreas Hoerning toe. “Deze collectie creëert een natuurlijke dialoog tussen mode en interieur, en biedt Design Lovers een nieuwe manier om hun persoonlijke stijl thuis uit te drukken.”

De Westwing | Victoria Beckham-collectie is vanaf vandaag exclusief verkrijgbaar bij Westwing.